Wydarzenia w parafii
Wyjazd na opłatek Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży
22 stycznia 2011 delegacja KSMu z naszej parafii w składzie: Justyna i Iwona Borek, Justyna Starsiak i Marek Mosio oraz ksiądz proboszcz, udała się na diecezjalny opłatek do Gnojnika. O godzinie 10:00 w miejscowym kościele została odprawiona Msza Święta a następnie młodzież udała się do ośrodka młodzieżowego "Betania" aby symbolicznie połamać się opłatkiem. Na młodzież czekał tam poczęstunek. W drodze powrotnej odwiedziliśmy rodzinne strony księdza proboszcza. Zapraszamy do GALERII w menu.

Bożonarodzeniowe Jasełka.
24 grudnia 2010 o godzinie 23:30 w naszym kościele odbyło się przedstawienie jasełkowe wystawione przez młodzież z naszej parafii. Inscenizacja kierowana przez KSM wprowadziła nas w czas Bożonarodzeniowy. Młodzież przebrana była w stroje z czasów Jezusa. Między kwestiami dziewczyny śpiewały kolędy i pastorałki które dodały piękna i uroku uroczystości. Po jasełkach tradycyjnie odbyła się pasterka rozpoczęta uroczystym śpiewem kolędy "Wśród nocnej ciszy...".Zapraszamy do GALERII w menu.

Program słowno-muzyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości prowadzony przez KSM.
Dzień po oficjalnych obchodach Święta Niepodległości, 12 listopada 2010 przed mszą świętą młodzież z KSMu Parafii Żelichów uczciła to w obrazowy i nastrojowy sposób. Wykonana została patriotyczno-religijna dekoracja której głównym motywem był Krzyż. Ten Krucyfiks ozdobiony był biało czerwoną flagą co razem stanowiło podsumowanie minionego roku. Poniżej znalazł się obraz NMP Królowej Polski, na który opadała Polska flaga. Przed stały znicze. Nie zabrakło naszego Narodowego Godła oraz zdjęcia Ś.p. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego i żony Marii. Program słowno-muzyczny podzielony był na część o Niepodległości, o trudnej historii Polski oraz upamiętniającą Tragedię Smoleńską. Wiersze i poszczególne kwestię przeplatane były patriotycznymi piosenkami. Młodzież w podzięce otrzymała gromkie brawa od publiczności zgromadzonej w naszym pięknym kościółku. W przedsięwzięciu czynny udział wzięli: Narratorzy - Damian Morawiec, Justyna Borek i Marek Mosio, Recytatorzy oraz śpiewający: Agata Syktus, Angelika Dudek, Martyna Woźniak, Justyna Boduch oraz Chórek: Justyna Starsiak, Iwona Borek, Klaudia i Natalia Nawój, Natalia i Faustyna Przeworska, Monika Łoboda i Krystyna Kądzielawa. Wszystkim dziękujemy a szczególnie p. kościelnemu Jerzemu za pomoc w przygotowaniu dekoracji oraz p. ograniście Krzysztofowi za kierowanie multimediami. Zapraszamy do GALERII w menu.

Zmiana proboszcza naszej parafii.
15 sierpnia odbył się ingres nowego proboszcza naszej parafii ks. mgr Andrzeja Kędryny byłego wikariusza z Brzeska.

Stronę odwiedziło: 27899 odwiedzającyDziękujemy i Zapraszamy ponownie.